The Symbioz

The Symbioz – hardcore punk/metal гурт з Ужгорода (Україна). Гурт утворений в 2004 році.

Історія гурту

Історія гурту The Symbioz починається в 2004 році, коли до місцевого панк гурту на роль вокаліста приєднується Коля – учасник гурту Травмапункт. Тож перший склад гурту виглядав так: Коля – вокал, Вася – гітара, Вітя – бас, Серий – барабани. В цьому ж році The Symbioz приступив до запису першого демо, яке побачило світ у 2005 році, під назвою “The Symbioz “. На демо потрапило 10 композицій.

В період 2005-2007 років в The Symbioz декілька раз змінюється склад, хоча при цьому гурт і продовжує виступати та писати нові пісні.

Під кінець літа 2007 року, склад гурту стабілізується і набуває наступного вигляду: Коля – вокал, Вася – гітара, Діма – бас, Женя – барабани.

Цим складом гурт записує 5 пісень, котрі вийшли восени 2008 року на московському лейблі Wrong Side Records як спліт з дніпропетровцями Birth Of Ignorance.

Також, в жовтні 2008 року The Symbioz разом з угорськими краст-грайндерами Human Error їдуть в тур по містам України та Білорусії.

Приблизно в той же час гурт знову йде до студії, щоб записати нову порцію. Через певні обставини цей матеріал вийшов тільки зимою 2010 року у вигляді спліта з рівненським гуртом Avrora6542.

Весною 2009 гурт починає роботу над своїм дебютним альбомом. В цей же період, після запису своїх партій з гурту йде Діма. Новим бас-гітаристом стає Андрій “Дрон”, але ненадовго – гурт вiдiгрaє з ним один концерт, після чого Андрій по особистим обставинам йде з гурту.

Влітку 2009 в The Symbioz приходить новий бас-гітарист – Женя “Степлер” (відомий своєю грою на барабанах в таких гуртах як Vulvulator, Rise Of Cadia та ін.). Цим складом гурт пише нові пісні і їде в міні-тур Україною разом зі своїм д-біт проектом Displease.

Але вже в травні 2010 року гурт спіткають нові зміни в складі – цього разу вони стосуються ударника Жені (переходить у Castrum). Місце за барабанами займає Степлер, а на бас приходить Робік (відомий грою на гітарі в такому гурті як Vulvulator).

The Symbioz ділили сцену з такими гуртами як Ehtinction of  Mankind, The 4 Sivits, Doping, Vulvulator, Human Error, SS20, In Defence, Blind Myself, Needful Things, Face of Reality, K.A.N.G., Hate, God Defamer, Rubufaso Mukufo, Opitz, I Hope You Die, Brud Krou, Who Will Respond?, Remorse, Foible Iinstinct, Birth Of Ignorance, Epitome, Contempt, Derrida, Rise Of Cadia, X-Box Murder та ін.

Подальша інформація відсутня. 

Склад гурту

  • Василь Лавер – гітара
  • Михайло Хромей – бас
  • Ерік Йоні – барабани
  • Микола Мага – вокал

Дискографія

  • 2005 – Твій світ (демо)
  • 2008 – The Symbioz / Birth Of Ignorance Split CD
  • 2010 – The Symbioz/Avrora6542 Split CD-R
  • 2011 – Невтішні картини сьогодення CD
  • 2013 – Шлях Поневірянь Tape
  • 2013 – Корча/The Symbioz Split

Відеографія

Інформація відсутня

Перелік виступів

Інформація відсутня

Джерела

Посилання

 

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Sidebar