Soulrest

Soulrest –  це гурт з Ужгорода, який виник усередині 90-х років, але існує й донині, хоча склад його часто змінювався. Стиль музики – Progressive Death Metal. 

Історія гурту

Soulrest бере свій початок з колись існуючих ужгородських гуртів Pentagram і Deathorder. У 1995 році, зваживши всі за і проти, Яся, Доні і Лемі вирішили об’єднати свої музичні зусилля і створили Soulrest .

На середину 1996 року було підготовлено перше демо, але в момент запису за сімейними обставинами гурт покинув Лемі. Тоді в Soulrest були запрошені клавішник Діма, який грав в Deathorder і вокаліст Pentagram Carcass. У такому складі в жовтні 1996 року був зроблений перший запис, що складається з трьох композицій: Pathological Processes, Perpetual Decay і This Is My Life.

Після ряду успішних концертів в лютому 1997 року в гурт приходить другий гітарист Ігор Повх, який раніше теж грав у Deathorder . У квітні 1997 року були дописані ще п’ять композицій і самостійно виданий перший альбом Soulrest “Pathological Processes”, з яким Soulrest об’їздили все Закарпаття та Словаччину.

У період турне був підготовлений новий матеріал, але через проблеми зі складом його вдалося реалізувати тільки в 2001 році. Все почалося в кінці 1997 року, коли не встигаючи поєднувати навчання і музику Soulrest залишає Carcass. Це призвело до того, що деякі концерти Soulrest відіграли як інструментальна група, а від деяких зовсім відмовилися. Результат змінився на краще на початку 1998 року, коли до групи приєднався новий вокаліст Касим (Сергій Косаревський), але вже до початку 1999 року, вибираючи між особистим життям і музикою, Касим обирає перше.

У жовтні по музичним і особистим розбіжностям Soulrest залишає Доні і в групу приходять Лоці – бас і вокал, і Тібі – ударні. У 2000 році гітарист Ігор поїхав на постійне місце проживання в Іспанію. Тільки на початку 2001 року, налагодивши своє особисте життя, у гурт повертається гітарист Лемі, а в кінці 2001 року було записано демо “Sentenced To Suicide”.

Після ряду концертів в кінці 2004 року в Soulrest приходять новий вокаліст Innominandus і ударник Едгар, а в 2005 році був підготовлений і записаний реліз групи під назвою “Transformation To Nothingness“.

У 2007 році гурт випустив свій новий альбом під назвою “Chaosophia“, основу якого складають різнопланові композиції технічного дета з брутальними гітарними рифами, мелодійними соло і психоделічними мелодіями.

У 2009 році в гурт приходить новий гітарист Ігор і повертається ударник Доні.

У травні 2012 року колектив випустив новий альбом “Beyond The Borders Of Sense”.

На даний момент Soulrest зайняті підготовкою нового альбому.

Склад гурту

Інформація відсутня

Дискографія

  • Pathological Processes (альбом) – травень 1997
  • Sentenced To Suicide (demo) – 2001
  • Transformation To Nothingness (альбом) – вересень 2005
  • Chaosophia (альбом) – листопад 2006
  • Beyond The Borders Of Sense (альбом) – травень 2012

Відеографія

Інформація відсутня

Перелік виступів

Інформація відсутня

Посилання

   

 

 

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Sidebar