ROCK-солянкa

ROCK-солянкa – це ужгородська молодіжна газета, яка виходила всередині 90-х років  і поширювалася по всьому Закарпаттю. Була додатком до газети “РІО-інформ”. Видання проіснувало кілька років.

Історія газети

ROCK-солянкa виникла на базі “РІО-інформ”, як кілька молодіжних сторінок у материнський газеті. Олександр Попович, Федір Шандор та Олексій Мегела вели молодіжну сторінку, у якій було декілька рубрик. Виходила одна чи дві сторінки, які називалися «Міш-Маш», з номера у номер. Молодіжна частина була на перших порах такою: звіти про концерти, виставки та інші молодіжні культурницькі заходи, які відбувалися в Ужгороді, погляди на музику, на мистецтво, літературу якогось молодого закарпатського дописувача тощо.

Згодом у Петра Гойса, який на той момент був (і зараз залишається) редактором, зародилася ідея створити окрему газету “ROCK-солянкa”. Поштовхом до неї був, швидше за все, власник видання Сергій Ратушняк, який привіз із поїздкидо США нове бачення газети. Саме тоді з’явилися “Спорт-інформ”, “Тур-інформ” і “ROCK-солянкa”. У ПетраГойса виникла думка, щоб останню готували ті молоді люди, які працювали на той момент журналістами, верстальниками в “Ріо“: Федір Шандор, Олексій Мегела, Саша Попович, Банди Шолтес, Євген Колесник, Дмитро Самсонов. Останній на той момент був верстальником “РІО-інформ” і басистом гурту “Крістофер Робін”.

Перший окремий номер ROCK-солянки вийшов на початку квітня 1997 року. Загалом же вийшло близько 20 номерів газети. Це була окрема газета, яка потім з економічних та інших причин знову повернулася у лоно “РІО-інформ” і стала виходити як її частина. 2-4 сторінки молодіжних новин щотижня були на шпальтах газети.

Присилати свої матеріали до газети могли всі охочі. Оскільки редакція не робила якихось виключень і публікувала майже все, писали їм як зовсім підлітки, так і люди старшого віку .

Коли “ROCK-солянка” виходила, як окрема газета вона складалася зі двох частин. Це була безпосередньо “ROCK-солянка”: чотири сторінки. Всередину неї входив теж 4-сторінковий додаток “ВсПыхнул шифер”. Він був строго музичним. Сама “ROCK-солянка”, а особливо перші її номери, була чимось схожа на “РІО-інформ” по структурі.

Джерела

Посилання

Інформація відсутня

 

 

 

 

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Sidebar