Правила проекту

Мета правил – позначити межі, дотримання яких необхідне для використання  блогів, написання коментарів та інших інтерактивних ресурсів сайту.

Загальні положення:

1. Адміністрація сайту визначає правила поведінки на ньому і залишає за собою право вимагати від відвідувачів виконання цих правил.
2. Незнання правил відвідувачами не звільняє від необхідності їх виконання. Розміщення будь-якої інформації на сайті автоматично означає Вашу згоду з цими правилами і з необхідністю їх дотримання.
3. Всі права на будь-які матеріали, опубліковані на сайті, захищені у відповідності з українським та міжнародним законодавством про авторське право та суміжні права.
4. Матеріали, відмічені позначкою «Реклама» публікуються на правах реклами.
5. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей та коментарів користувачів, які розміщені на сторінках сайту, а також за наслідки їхньої публікації і використання. Думка авторів статей та коментарів, розміщених на сторінках сайту, можуть не збігатися з думками і позицією редакції.
6. Адміністрація сайту не несе жодної відповідальності за збитки, понесені в результаті використання або невикористання його інформації та сервісів.

Користування сайтом:

1. Читачем сайту може стати кожен, хто зайде на адресу http://db.vibird.net/
2. Використовувати інтерактивні ресурси сайту може кожен, хто зареєструється, вказавши свою діючу електронну адресу.
3. Залишати коментарі на сайті також можна, вказавши свій e-mail.

Інтерактивні ресурси сайту:

1. Інтерактивні ресурси сайту призначені для обміну думками щодо тематики, заданої в темі проекту.
2. Звичайні учасники  можуть коментувати новини і вести обмін думками щодо тематики опублікованого.
3. Не забороняється, але і не заохочується публікація повідомлень, які не стосуються обговорюваної тематики.

 

На сайті заборонено:

1. Заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади; заклики до зміни адміністративних меж або державного кордону України, порушення порядку, встановленого Конституцією України; заклики до погромів, підпалів, знищення майна, захоплення будівель або споруд, насильницького виселення громадян; заклики до агресії або до розв’язування військового конфлікту.
2. Прямі й непрямі образи, зокрема музикантів, гуртів, журналістів, користувачів сайту, у тому числі з національної, етнічної, гендерної, расової, сексуальної чи релігійної приналежності, а також шовіністичні висловлювання.
3. Категорично заборонений флуд (множинне повторення текстових заготовок).
4. Будь-яка образлива поведінка по відношенню до авторів статей і всіх учасників сайту.
5. Висловлювання, метою яких є навмисне провокування різкої реакції інших учасників сайту.
6. Реклама (не узгоджена з адміністрацією), комерційні повідомлення, а також повідомлення, які не мають інформаційного навантаження і не стосуються тематики сайту.
7. Будь-які повідомлення та інші дії, які заборонені законодавством України.

Модерування:

1. Інтерактивні ресурси (коментарі, записи тощо) є постмодерованими. У разі, якщо на те або інше повідомлення надійшли скарги від користувачів, модератор переглядає повідомлення після їх розміщення на сайті.
2. Якщо модератор, прочитавши повідомлення, зробив висновок, що воно порушує правила сайту, він має право видалити його.
3. Кожен користувач так само може поскаржитися на коментар. Коли коментар набере певну кількість скарг, його буде переглянуто модератором.
4. Якщо ви не згодні з рішенням модератора, ви можете поскаржитися за наступними контактами.

Підсумкові положення:

1. Адміністрація залишає за собою право вносити зміни в ці правила. Зміни набувають чинності з моменту опублікування нової редакції правил на Сайті. Користувачів про це буде повідомлено.
2. Адміністрація сайту може позбавити права користування сайтом учасника, який систематично порушує правила.
3. Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту.
4. Адміністрація завжди готова взяти до уваги побажання і пропозиції будь-якого учасника сайту щодо роботи сайту.
5. Відповідальність за повідомлення та інший контент на сайті несе користувач, який їх розмістив.

Sidebar