НЕКРОЛОГ

НЕКРОЛОГ – це невеликий друкований зін, що виходив у Мукачеві на початку 2000-их. Він мав формат A4 та не містив багато сторінок. Наразі неактивний.

Історія видання

За різними даними зін видавався у період  2001-2003 чи 2003-2004 років. Його автором був Віктор Мангур, відомий більше як Віктор Phooey.

“Тоді якраз з’явився доступ до інтернету, і мені було нудно, бо якраз закінчував інститут. Вирішив спробувати робити щось типу періодичного видання, бо всякі тодішні т.зв. “зіни” виходили раз в рік, не вистачало цікавої інфи про метальовий світ”, – розповідає автор.

Віктор робив все сам, друкував оригінал, який згортався як газетка, потім робив кілька десятків копій. Екземпляри роздавав в основному знайомим, трохи розсилав по інших містах. Загалом він устиг зробити і видати 4 номери, після чого йому “набридло старатись для невидимого, примарного читача”. Свою тодішню роботу Віктор називає DIY-експериментом.

Друковані номери

  • Некролог №1

  • Некролог №2

Містив новини death та black сцени, чорний гумор, інтерв’ю з Tessaract, замітку про церкву та рецензії.

  • Некролог №3

Містив новини death та black сцени, чорний гумор, інтерв’ю з Total Fucking Destruction , філософську замітку  та рецензії.

  • Некролог №4

Посилання

Інформація відсутня

 

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Sidebar