Напишіть про себе!

Вівсянка давно хотіла запустити власну базу даних закарпатських гуртів, музикантів, лейблів, концертних майданчиків, студій звукозапису та інших, причетних до, власне, творення і розвитку музики у нашій області.

І от ми нарешті досягли цієї мети. Як ви розумієте, підсайт-енциклопедія вже запущений і дуже навіть добре працює. Справа тепер залишається лише за його наповненням.

Ми вже підготували невелику кількість статей, частково на основі нашого опитування, а частково а основі інтернет-джерел. Звичайно, перше джерело куди надійніше, але, на жаль, на наше прохання заповнити невеличку онлайн-анкету про свій гурт відгукнулася мізерна кількість колективів. Тому ми повторюємо своє прохання: виділіть, будь ласка, 10-15 хвилин свого часу на оце. Тоді за пивом друзі не стануть гадати, коли ж виник ваш гурт, а швиденько знайдуть цю інформацію на нашому ресурсі 🙂

 

Також ми будемо вдячні, якщо ви просто надсилатимете нам посилання на ті чи інші джерела інформації стосовно закарпатської музики. Вітається інформація, як про діючі, так і про неактивні проекти/заклади тощо)  Всі наші контакти тут. 

Наразі ми розробили наступну ієрархію категорій. Утім, цілком можемо її розширити за наявності свіжих ідей чи пропозицій.

— Заклад
— Колектив (гурт)
— Лейбл
— Музикант
— — Диригент
— — Інструменталіст
— — Композитор
— — Співак (вокаліст)
— Промо-група
— Реліз
— Студія звукозапису
— Фестиваль

Ну і не втомлюємося нагадувати, що Вівсянка і всі її похідні авторами наповнюються у вільний від основної роботи час (ми теж мусимо заробляти гроші на життя), тому будь-яка ваша допомога не буде зайвою і пришвидшить досягнення нашої мети!

Дякуємо)

Sidebar