DISTiNcT

DISTiNcT –  це гурт з Ужгорода, який виник у 2010 році . Музика гурту – це суміш важких грувових рифів, меланхолійної мелодики, “тріпових” гітарних ефектів, підкреслених депресивно-агресивними текстами. Стилістику гурту характеризують як alternative rock або nu-metal в оновленій формі, з великим впливом різних інших музичних напрямків, які передають атмосферу сучасності

Історія гурту

Початком відліку можна вважати момент коли Neo (Петро Пащенко), вокаліст і основний автор пісень, котрий на той момент перебував на посаді виконавця вокальних партій досить відомої у регіональних колах math-metal команди “Asfix“, одного разу не зрозумів, що прагне створювати  музику з елементів не зовсім властивих його тодішньому єдиному колективу.

В одну мить він пише лист гітаристу недіючого на той момент гурту “Distinct Fever” Станіславу Романюку, який перебував у США, про те що “хоче відновити DISTiNcT “. Через кілька місяців роздумів Стас повертається в Україну. До того моменту Neo піднімає свої старі пісні, а також складає новий матеріал для гурту. Одноголосно бас-гітаристом колективу обирають Avi (Олексій Бартованець), колишнього басиста колективу. З самого початку бажаючи підкреслювати гітарну музику електронними, але не кислотно-синтетичними, а скоріше індустріальними і вініловими семплами, до гурту запрошується ді-джей, давній друг музикантів – DJ Vito (Віктор Вашаш).

У пошуках другого гітариста група розглядає багато варіантів, але знайти людину з подібними поглядами в маленькому місті Ужгород зі 100 000 населення спочатку було непросто. На одній вечірці у місцевому “АмфітеатріNeo зустрічає Роберта “Ike” Панова – талановитого абстракт хіп-хопера, який був також більш ніж хорошим гітаристом, грав в безлічі колективів, переважно екстремальних.

У 2013 році DISTiNcT випускає дебютний EP “Точка Неповернення” який був позитивно сприйнятий андерграудной публікою. Пісні “Рецесив” і “ДФЛ (Deflorate)_ ” з нього стали народними улюбленцями. У 2014 році був написаний сингл “Мій Кінець світу“, а в 2015 сингл “Ностальгія“, на який через кілька днів фанатом було змонтовано відео. У 2016 році DISTiNcT брали участь в конкурсі GBOB Ukraine, а також виступали на різних українських фестивалях.

Наразі вийшов перший офіційний відеокліп “Труднощі спілкування“, а також йде запис другого EP під назвою “Причина Ненавидіти“.

Гурт DISTiNcT неодноразово виступав на одній сцені з такими відомими представниками вітчизняної альтернативної сцени як Snuff, Jinjer, Роллікс, deTach, Анна, Morphine Suffering та іншими.

Склад гурту

 • Neo – мікрофон
 • Avi – бас
 • Stan – гітара (правий канал)
 • Ike – гітара (лівий канал)
 • VXT – ударні
 • Vito – DJ

Дискографія

 • 2016 – Труднощі спілкування [відео-сингл]
 • 2015 – Ностальгія [сингл]
 • 2014 – Мій Кінець Світу [сингл]
 • 2013 – Точка Неповернення [EP]

Відеографія

 • 2016 – Труднощі спілкування

Перелік виступів

Інформація відсутня

Посилання

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Sidebar