Castrum

Castrum – гурт, який виник в Ужгороді у 1994 році й існує дотепер. Стиль музики Death Metal.

Історія гурту

Castrum був утворений у вересні 1994 року, коли двоє друзів Cornelius (гітара) і Georgius (вокал) вирішили створити унікальну Death Metal групу з однією метою: грати музику, яка їм подобається. Після довгих пошуків в вересні 1995 року, Werkoff (ударні) приєднався до гурту і склад Castrum став стабільним.

У лютому 1996 року Castrum записали своє перше демо під назвою “Burial of the Affection“, яке містило 7 пісень. Всього кілька місяців по тому, в червні 1996 року CASTRUM пішли на “Impertinence Studio“, щоб записати свій перший студійний демо під назвою “Flames by Impiety“, до якого увійшли 2 пісні + інтро / аутро середньовічного Death Metal. У жовтні 1996 року група записала три нові пісні для другого студійного демо “Pleasure in the Deeds of Horror“. Це демо було дуже добре прийняте андерграундною пресою і шанувальниками у всьому світі. Лірична концепція Castrum в основному має справу з історичними подіями, але були деякі пісні, засновані на особистому досвіді учасників групи теж. На цьому демо гурт досяг ще кращого звучання  і отримав набагато важчий звук. Пізніше, Werkoff був змушений покинути групу через ускладнення у його сімейному житті. Він був замінений з ударником Doni з Soulrest.

10 жовтня 1998 року Castrum був запрошений в Банську Бистрицю (Словаччина), де вони грали з чеським Death Metal гуртом Krabathor.

У вересні 1999 року гурт підписав контракт з українським андерграунд лейблом Metal Force Records. Першим результатом цього був випуск на касетах релізу “The Leading Spirit of Medieval Tortures” (MF002).

Восени 2000-го Metal Force випустили дебютний альбом гурту під назвою “Hatenourisher” (MF006) в форматі касети. За ними мала місце угода з канадською Bloodbucket Productions і “Hatenourisher” вийшов у форматі CD (BPCD1304) також 25 травня 2001 року!

У січні 2002 року гурт закінчив запис свого 2-го альбому під назвою “Mysterious Yet Unwearied“. Він був випущений на компакт-диску за допомогою Bloodbucket Productions на 3 грудня 2002 року.

12 серпня 2003 року Castrum відіграв вбивче шоу перед польськими Death Metal майстрами Vader у Львові.

2004 пройшов також успішно для гурту. Спочатку був концерт “Death Metal Assault II” 4 березня з такими групами, як Parricide, Mental Demise і Globalised Abstruse, а потім “Metal Heads ‘Mission Fest-V” (7-8 серпня 2004, Євпаторія) з такими гуртами, як Pungent Stench, Neolith, Dead Infection, Toxic Bonkers, Ambivalence тощо.

У 2005 році гурт відіграв відмінні шоу і фестивалі, наприклад “Merciless East Festival II” (Польща), “Death Metal Assault III і IV“, “Smashed Ground Metal Fest“, “Extreme Metal Annihilation” і “Uzhgo-Rock” ( все в Україні).

Протягом 25 серпня і 26, 2005 року гурт записав ударні для 3-го альбому. Пізніше, 17-20 січня і 23, 2006 року музиканти закінчили запис гітари і баса, а також вокальні партії.

27 січня з’явився відеокліп на пісню “The Gate of the Universal Mystery” з 2-го альбому.

Починаючи з березня 2006 року колектив грав інтенсивно. Спочатку був “Death Metal Assault V” разом з Smashed Face і Datura. Потім тур з Mental Demise по всій території України між 18-м і 27-го травня ще з сесійним ударником Stapler.

Нарешті, в жовтні гурт звів матеріал для свого 3-го альбому, під назвою “Phenomenonsense“. Він був випущений через Bloodbucket Productions наприкінці 2006 року. Були також два додаткових треки, записані для можливого видання на 7 “і / або компіляції релізів.

У травні 2009 новий басист Rodion приєднався до Castrum і всього лише кілька тижнів по тому, 12 червня група дала велике шоу на фестивалі UzhGoreRot Open Air. 

За ним відбулося українського турне під назвою “Wrong Sense Tour 2009” у жовтні разом зі словацькими друзями з Obliterate.

У січні 2010 року група розлучилася з давнім барабанщиком Доні. Його місце зайняв Євген Рябченко, барабанщик The Symbioz та Displease.

Склад гурту

 • Cornelius – гiтара/вокал
 • Victor – бас
 • Eugene – ударнi

Дискографія

 • “Burial of the Affection” demo (1996)
 • “Flames by Impiety” demo (1996)
 • “Pleasure in the Deeds of Horror” demo (1996)
 • “The Leading Spirit of Medieval Tortures” MC (1999)
 • “Hatenourisher” CD (2001)
 • “Mysterious Yet Unwearied” CD (2002)
 • “Phenomenonsense” CD (2006)
 • “The Essence of the Past” DVD (2007)
 • “MediEvaluation” CD (2014)

Відеографія

 • 2005 –  The Gate of the Universal Mystery

Перелік виступів

Інформація відсутня

Посилання

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Sidebar